Zagrebački Holding
Mapa webaKontakti
Zagrebparking

Dnevna parkirališna karta

Mogu li stornirati dnevnu parkirališnu kartu, ukoliko isti dan kupim povlaštenu parkirališnu kartu?

  • Kupnja povlaštene parkirališne karte nakon dobivanja dnevne, ne oslobađa od obveze plaćanja iste.


Primjenjuje li se na uslugu parkiranja Zakon o zaštiti potrošača čl.54?


Moram li platiti dnevnu parkirališnu kartu?


Moram li poštivati ograničenje satnog parkiranja po zonama?


Koliko je trajanje dnevne parkirališne karte?

  • Dnevna parkirališna karta vrijedi od trenutka izdavanja do istog vremena u prvom slijedećem danu u kojem se naplaćuje parkiranje (24h). U tom razdoblju nije moguće izvršiti uplatu parkiranja putem SMS-a.


Platio sam parkiranje putem SMS-a, ali sam unio krivu zonu. Smatra li se takva kupnja parkirališne karte valjanom?


Da li se plaćenim parkiranjem smatra i ono koje je izvršeno putem SMS-a, ali uz pogrešan unos registarskog broja vozila?

  • Takva uplata se ne može smatrati ispravnom budući da ju sustav prepoznaje kao da je izvršena za neko drugo vozilo te je kontrolor dužan izdati dnevnu parkirališnu kartu.